O projekcie

FarmRadio to platforma edukacyjna, której celem jest przekazanie odpowiedniej wiedzy, niezbędnej   do budowy wydajnej produkcji w sektorze rolnym.

FarmRadio to wiedza dla zapalonych rolników nowoczesnej Polski: oświeconych i globalnych, dla skutecznych menedżerów, którzy budują swoją działalność w branży rolniczej w celu uzyskania wartości dodanej i wartości dla swoich klientów i konsumentów.

Dla żarliwych i pełnych pasji specjalistów w dziedzinie produkcji rolnej, którzy tworzą przyszłość przemysłu spożywczego Polski, szukając skutecznych sposobów do osiągnięcia tego celu.

FarmRadio – zespół sprawnych menedżerów i doświadczonych redaktorów, gotowych do wyszukiwania najważniejszych informacji właśnie po to, by znaleźć dla Ciebie interesującą wiedzę.

Zdajemy sobie sprawę, że działalność rolnicza to nie tylko piękne kłosy w polu, lecz również skrupulatne obliczenia, złożone technologie, dobre pieniądze, prawdziwi ludzie i wiele problemów. Jednak przede wszystkim działalność rolnicza to szczera przyjemność dla ludzi, którzy są zakochani w swojej pracy.


FarmRadio

Current track
TITLE
ARTIST

Background